Здійснюєм доставку по всій території України зручною для Вас службой доставки.

     Інші способи доставки:

  • Самовивіз товару з виставкового залу – для того, щоб самостійно забрати товар з нашого виставкового залу м. Чернівці за адресою вул. Головна 222 потрібно замовити товар на сайті або за телефоном. Потім заїхати за ним, попередньо отримавши номер заявки, дату і час прибуття товару;
  • Доставка по Чернівцях та області – доставку товару кур’єром по Чернівцям здійснюється згідно з правилами та графіком прийому замовлень щодня, крім неділі. Попередньо кур’єр передзвонить і уточнить час і місце доставки замовлення;
  • Графік прийому і доставки замовлень – Пн.-Пт. — з 09:00 до 19:00 Сб. — з 9:00 до 16:00. При оформленні замовлення до 12:00 доставка можлива в той же день. Якщо замовлення оформлене пізніше, доставка здійснюється на наступний день. Товар, замовлений в неділю, можна буде отримати тільки в понеділок.
  • Доставка по Україні – виконуємо доставку по всій території України через компанію Нова пошта та інші. Доставка займає 1-3 дні в залежності від міста призначення. Відправка здійснюється в будь-який день крім неділі. Послуги транспортної компанії по доставці товару Ви оплачуєте самостійно під час отримання за тарифами перевізника.

Отримання товару

     При отриманні замовлення потрібно уважно провести огляд товару, перевірити зовнішній вигляд на предмет відсутності будь, небудь дефектів і пошкоджень. Також зверніть увагу на наявність і правильне заповнення документів і гарантійного талона.