Здійснюєм доставку по всій території України зручною для Вас службой доставки.

     Інші способи доставки:

  • Самовивіз товару з виставкового залу – для того, щоб самостійно забрати товар з нашого виставкового залу м. Чернівці за адресою вул. Головна 222 потрібно замовити товар на сайті або за телефоном. Потім заїхати за ним, попередньо отримавши номер заявки, дату і час прибуття товару;
  • Доставка по Чернівцях та області – доставку товару кур’єром по Чернівцям здійснюється згідно з правилами та графіком прийому замовлень щодня, крім неділі. Попередньо кур’єр передзвонить і уточнить час і місце доставки замовлення;
  • Графік прийому і доставки замовлень – Пн.-Пт. — з 09:00 до 19:00 Сб. — з 9:00 до 16:00. При оформленні замовлення до 12:00 доставка можлива в той же день. Якщо замовлення оформлене пізніше, доставка здійснюється на наступний день. Товар, замовлений в неділю, можна буде отримати тільки в понеділок.
  • Доставка по Україні – виконуємо доставку по всій території України через компанію Нова пошта та інші. Доставка займає 1-3 дні в залежності від міста призначення. Відправка здійснюється в будь-який день крім неділі. 
  • Оплата доставки: якщо сума замовлення менше 1000 грн послуги транспортної компанії з доставки товару Ви оплачуєте самостійно під час отримання по тарифам перевізника. Якщо вартість замовлення більше 1000 грн в формі оформлення замовлення з’явиться БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА –  вартість доставки заплатить продавець.

Отримання товару

     При отриманні замовлення потрібно уважно провести огляд товару, перевірити зовнішній вигляд на предмет відсутності будь, небудь дефектів і пошкоджень. Також зверніть увагу на наявність і правильне заповнення документів і гарантійного талона.